3
3

Odżywka do brwi Orphica Realash Brow

Orphica Realash Brow

Odżywka do brwi Orphica Realash Brow – skład

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia i aktywne peptydy to składniki pielęgnujące i wzmacniające brwi, które znalazły się w odżywce Orphica Brow. Regularnie stosowany żeń-szeń ma dobroczynny wpływ na włosy, wzmacnia cebulki i powstrzymuje wypadanie.

Orphica Brow to odżywka, która jest odpowiednia dla osób noszących soczewki: jest przebadana dermatologicznie i okulistycznie, ma bezpieczny skład i nie podrażnia oczu.

Odżywka do brwi Orphica Realash Brow – działanie i efekty

Efekty stosowania odżywki do brwi Orphica Brow są zadowalające. To produkt, który wymaga od nas nieco więcej cierpliwości (efekty będą widoczne po około 12 tygodniach) jednak cierpliwość w tym wypadku popłaca: Orphica Brow to ciemniejsze i grubsze brwi oraz subtelnie zagęszczona linia brwi.

Odżywka do brwi Orphica Realash Brow – aplikator i sposób użycia

Aplikator z gąbeczką zapewnia najlepszą metodę aplikacji odzywki. Orphica Brow w tym wypadku nie odbiega od pozostałych produktów z najwyższej półki. Łatwo ją aplikować, choć w rzadki płyn wchłania się nieco wolniej – najlepiej stosować ją na noc, aby odżywka do brwi miała czas by wniknąć pod skórę.

Orphica Brow występuje w dwóch pojemnościach, aby ukończyć kurację i doczekać się najlepszych efektów warto kupić od razu większą pojemność, ponieważ mniejsza może nie dać zadowalających efektów (kuracja trwa za krótko).

Odżywka do brwi Orphica Realash Brow – opinie

Orphica Brow nie bez przyczyny jest na tej pozycji w rankingu. Ze względu na działanie zajmuje ona dosyć wysokie miejsce i chociaż na efekty należy dosyć długo czekać – jej działanie jest wyraźne. Wiele dziewczyn twierdzi, że ta odżywka do brwi pomogła im na nowo zdefiniować kształt brwi i ładnie przyciemniła włoski.

Odżywka do brwi Orphica Realash Brow – podsumowanie

POJEMNOŚĆ4 ml, 6 ml
KONSYSTENCJApłynna, lecz długo się wchłania
WYDAJNOŚĆśrednio wydajna
DZIAŁANIEodżywione, gęste i ciemne brwi
EFEKTYpo mniej więcej 12 tygodniach
CENAdość wysoka i niestety niewspółmierna do efektów
Ocena:
7,5/10

Uzasadnienie: odżywka do brwi Orphica Realash Brow kosztuje sporo, jak na produkt o tak powolnym działaniu. Buteleczka o mniejszej pojemności nie wystarczy na długo, a sam produkt nie jest ekonomiczny: gąbka w aplikatorze pobiera bardzo dużo pynu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

scroll top