2
2

Odżywka do brwi RevitaBrow Advanced

RevitaBrow Advanced

Odżywka do brwi RevitaBrow – skład

RevitaBrow to „siostra” dosyć znanej odżywki do rzęs, czyli RevitaLash Eyelash. Jej skład jest jednak nieco inny – RevitaBrow zawiera sporo roślinnych wyciągów, które mają pielęgnować małe włoski i chronić je przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Nalezą do nich m.in.: żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, palma sabałowa oraz pszenica.

Odżywka do brwi RevitaBrow – działanie i efekty

Odżywka do brwi RewitaBrow pomaga odbudować rzadkie, mikre i przerzedzone włoski. Szereg wyciągów roślinnych dba o brwi i pielęgnuje cały łuk brwiowy, w tym również skórę, z której wyrastają małe włoski. Regularnie stosowana odżywka to piękne i zadbane brwi już w 6-7 tygodni. Ich stan znacznie się poprawia, włoski ciemnieją i rosną intensywniej.

Odżywka do brwi – aplikator i sposób użycia

Ta wersja jest wyposażona w nieco inny niż w przypadku odżywki do rzęs aplikator, czyli małą gąbeczkę – dokładnie taką, jak przy błyszczykach. Kluczem do sukcesu jest tu systematyczność. RevitaBrow należy stosować codziennie, najlepiej wieczorem, na czysty, odtłuszczony łuk brwiowy. RevitaBrow nadaje się dla osób z permanentnym makijażem brwi oraz dla tych, którzy mają wrażliwe oczy lub noszą soczewki kontaktowe.

Odżywka do brwi – opinie

Wiele kobiet jest zadowolonych z działania odzywki RevitaBrow – efekty są znaczne i wyraźne. Ta odżywka do brwi pozwala w około 1,5-2 miesiące odbudować brwi po nieudanej depilacji, a przede wszystkim doskonale odżywia te już istniejące. Większość kobiet daje odżywce do brwi RevitaBrow bardzo dobre opinie, twierdząc, że po kilku tygodniach ogólny wygląd brwi znacznie się poprawił, stały się one bardziej widoczne, mocniejsze a ich linia zagęściła się.

Niestety RevitaBrow jest jedną z najdroższych na rynku odzywek do brwi i wiele kobiet z niej rezygnuje na rzecz innych, które dają doskonała efekty przy dużo niższej cenie.

Odżywka do brwi RevitaBrow – podsumowanie

POJEMNOŚĆ3 ml
KONSYSTENCJApłynna i rzadka
WYDAJNOŚĆdosyć wydajna
DZIAŁANIEdosyć szybkie
EFEKTYodżywione, ciemne, gęste, mocne i wyraźnie piękniejsze brwi
CENAbardzo wysoka, niewspółmierna do efektów
Ocena:
8,5/10

Uzasadnienie: to jedna z najdroższych odżywek na rynku. Jest skuteczna, ale na efekty trzeba nieco poczekać. Płyn może łatwo wylać się ze źle dokręconej buteleczki, a sama odżywka nie jest tak ekonomiczna jak inne podobne jej produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

scroll top