5
5

Odżywka do brwi Long 4 Lashes

Long 4 Lashes

Odżywka do brwi Long 4 Lashes – skład

Long For Lashes to najmniej skuteczna odżywka do brwi, która jednak zdobyła sporą popularność ze względu an swoja niską cenę. Wiele kobiet postanowiło dać jej szanse i zaufać sile bimatoprostu, który ma za zadanie aktywnie wspierać wzrost nowych włosków.

Long 4 Lashes do brwi to odżywka – bliźniaczka znanej odzywki do brwi – ich różnica polega na aplikatorze oraz na nieco innym składzie. O ile wersja do rzęs była dosyć dobra w stosunku do ceny, o tyle Long 4 Lashes do brwi ma nieprecyzyjnie skomponowany skład i jej działanie opiera się w znacznej mierze na pielęgnacji, a nie na zagęszczeniu brwi.

Odżywka do brwi Long 4 Lashes – działanie i efekty

Ta odżywka do brwi jest dobrym wsparciem dla nieco tylko osłabionych włosków, które wymagają ochrony lub lekkiego odżywienia. Efekty kuracji rozczarują wszystkich, którzy marzą o brwiach wyrazistych i gęstych. Long 4 Lashes działa powoli, ale po ponad 4 miesiącach doczekamy się efektów w postaci mocniejszych, ciemniejszych i bardziej nawilżonych brwi. „Nowe” włoski, które przez ten czas wyrosną wokół łuku brwiowego, trudno jest zaliczyć do tych „wyhodowanych” przez odżywkę – bardziej jesteśmy skłonni przyznać, że po prostu wyrosły na skutek naturalnego wzrostu brwi, a nie dzięki odżywce Long 4 Lashes.

Odżywka do brwi Long 4 Lashes – aplikator i sposób użycia

Aplikator jest taki sam jak w większości odżywek do brwi nowej generacji, innowacyjnych i tych z najwyższej półki. Z zaaplikowaniem Long 4 Lashes nie ma zatem większego problemu, ale niestety dużo gorzej bywa z jej wchłanianiem: to mniej więcej 10-15 minut z wilgotnymi od odzywki brwiami. Lepiej nie stosować jej rano, ponieważ uniemożliwia ona wykonanie makijażu.

Odżywka do brwi Long 4 Lashes – opinie

Long 4 Lashes jako odżywka do brwi raczej nie zbiera dobrych opinii, a jeśli już się jakieś pojawią, są dosyć stonowane i pozbawione entuzjazmu. Wszystko przez dosyć powolne i bardzo delikatne działanie odzywki. Pojawią się nawet opinie, że jeśli już brwi zaczynają odrastać po Long 4 Lashes, to są one … bezbarwne, (pozbawione pigmentu), a ich cebulki dosyć słabe.

Odżywka do brwi Long 4 Lashes – podsumowanie

POJEMNOŚĆ3 ml
KONSYSTENCJAbezbarwna ciecz o żelowo-wodnej konsystencji
WYDAJNOŚĆdość wydajna
DZIAŁANIEbardzo słabe
EFEKTYprawie żadne
CENAniska
Ocena:
5/10

Uzasadnienie: dobrze pielęgnuje i poprawia stan brwi, ale na efekty trzeba bardzo długo czekać. Niska cena przyciąga uwagę, ale działanie niestety nie przynosi takich korzyści, na jakie liczymy, kupując odżywkę do brwi. Long 4 Lashes to po prostu delikatnie pielęgnująca włoski odżywka, która szybko się zużywa (aplikator ma dosyć dużą i chłonną gąbeczkę, większość płynu zostaje na nim i nie aplikuje się na brwiach). Long 4 Lashes długo się wchłania, nie nadaje się do stosowania rano.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

scroll top