4
4

Odżywka do brwi Optibrow Apotcare

Optibrow Apotcare

Odżywka do brwi Optibrow Apotcare – skład

Biotyna, panthenol i kwas hialuronowy oraz specjalne kompleksy (optiwide complexe) hamujące wypadanie brwi czynią z odżywki Optibrow bardzo ciekawy produkt. Producent zachwala sobie, że ta odżywka do brwi nie ma prostaglandyny w składzie, ani żadnych jej pochodnych. Nie zawiera też pochodnych hormonów, więc może być używana przez kobiety w ciąży i karmiące, a także osoby w trakcie chemioterapii.

Odżywka do brwi Optibrow Apotcare – działanie i efekty

Efekty kuracji są bardzo subtelne: odżywka do brwi Optibrow zagęszcza włoski na łuku brwiowym, ale tylko w niewielkim stopniu. Oznacza to, ze wokół brwi zaczynają rosnąć pojedyncze, bardzo nieliczne włoski i ciężko zdefiniować później ich kształt.

Optibrow Apotcare to odżywka, która pielęgnuje i ochrania brwi, ale na efekty należy doryć długo czekać. To około 16 tygodni systematycznej aplikacji Optibrow.

Odżywka do brwi Optibrow Apotcare – aplikator i sposób użycia

Aplikatorem w odżywce do brwi jest mała gąbeczka – zupełnie tak jak we wcześniejszych produktach. Taki aplikator to zdecydowany plus, jest dużo bardziej precyzyjny niż mały, niewygodny pędzelek czy duża i nieporęczna spiralka.

Optibrow nakłada się tak, jak każdą inną odżywkę do brwi, czyli jednym, zgrabnym pociągnięciem. W przypadku tej odżywki działanie jest dosyć wolne, a tuż po nałożeniu trzeba niestety poczekać kilka minut, aż całkowicie wchłonie się w skórę.

Odżywka do brwi Optibrow Apotcare – opinie

Odżywka zbiera umiarkowanie dobre opinie – jej cena jest niestety bardzo wysoka i w porównaniu z innymi odżywkami – niewspółmierna z efektami. Ma delikatne działanie, przyciemnia brwi i delikatnie wydłuża te już rosnące. Osoby, które usilnie próbują zapuścić brwi np. po chemioterapii lub nieudanej depilacji niestety nie mają co liczyć na efektywny wzrost włosków. Optibrow sprawia, że wokół brwi wyrastają pojedyncze, drobne włoski.

Odżywka do brwi Optibrow Apotcare – podsumowanie

POJEMNOŚĆ5 ml
KONSYSTENCJArzadka, ale bardzo długo się wchłania
WYDAJNOŚĆmało wydajna
DZIAŁANIEsłabe, bardziej pielęgnujące niż regenerujące
EFEKTYdelikatne i dopiero po 4 miesiącach
CENAbardzo wysoka
Ocena:
6/10

Uzasadnienie: ta odżywka do brwi skupia swoje działanie bardziej na pielęgnacji niż regeneracji włosków. Jej cena jest bardzo wysoka, a efekty dosyć mizerne w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku odżywkami do brwi. Optibrow może być dobrym uzupełnieniem kuracji inną, skuteczniej działającą odżywką. Kosmetyk długo się wchłania, po aplikacji należy odczekać kilka minut, zanim odżywka całkiem wniknie w brwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

scroll top